Kalendár akcií 2015

dátum akcia miesto info web
24.1.2015 MAŽORETKA JUVENTUSU Karviná (ČR) MF baton  
14.2.2015 HRADECKÁ HÚLKA Hradec nad Moravicí (ČR) MF a VF baton  
14.2.2015 O POHÁR ZE ZÁMKU KOLÍN Kolín (ČR) MF baton  
28.2.2015 STUDÉNECKÁ HÚLKA Studénka (ČR) začiatočníci  
1.3.2015 STUDÉNECKÁ HÚLKA Studénka (ČR) pokročilí  
7.3.2015 EXCELENT CUP 2015 Dolný Benešov (ČR)    
7.3.2015 TANCER CUP Zlín (ČR) tanec a mažoretky  
14.3.2015 KARVINSKÝ POHÁR Karviná (ČR) MF a VF baton  
21.3.2015 STARS CUP 2015 Ostrava (ČR)    
22.3.2015 O BRNENSKOU DRAČICI DRAKULKU Brno (ČR) mažoretky a twirling  
18.4.2015 MERCI POHÁR Záhorská Ves MF a VF bat, pom, mix, miss, fans   
25.4.2015 SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK SOBOTIŠTE Sobotište MF a VF bat, pom, mix  
5.-7.6.2015 MSR V MAŽORETKOVOM ŠPORTE Sabinov všetky disciplíny  
20.6.2015 PREHLIADKA MAŽORETIEK Hodonín (ČR)    
         

 

 

Kalendár akcií 2014

dátum akcia miesto info web
8.3.2014 PODHOSTÝNSKY POHÁR Bystřice pod Hostýnem    
8.3.2014 EXCELENT CUP Dolní Benešov    
15.3.2014 ŽDÁNICKÝ MOTÝL Ždánice    
15.3.2014 O HVĚZDU MAŽORETEK STELLA Nový Bydžov    
16.3.2014 OPAVSKÁ RÚŽE Opava    
22.3. 2014 POHYB BEZ BARIÉR Bratislava semifinále, rôzne tance  
22.3.2014 STARS CUP      
22.3.2014 O BRNĚNSKOU DRAČICI Brno    
29.3.2014 O POHÁR ZE ZÁMKU Kolín klasická mažoretka  
29.3.2014 MAŽORETKOVÁ SOUTĚŽ NA 15. POLEDNÍKU ... Pacov    
5.4.2014 O LITOVELSKÝ POHÁREK Litovel    
12.4.2014 POHYB BEZ BARIÉR Žilina semifinále, rôzne tance  
12.4.2014 MERCI POHÁR Záhorská Ves VF a MF bat a pom  
12.4.2014 VŠETULSKÁ HÚLKA Holešov    
13.4.2014 KARVINSKÝ POHÁR Karviná     
18.4.2014 DANCE DĚČÍN Děčín    
26.4.2014 SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK... Sobotište VF a MF bat, pom, mix + semifinále Deti fitness  
27.4.2014 DETI FITNESS Bratislava semifinále  
17.5.2014 O MÁJOVOU KORUNKU DDM JEMNICE Jemnice    
24.5.2014 ZLATÁ PALIČKA Galanta    
14.-15.6.2014 MSR v mažoretkovom športe Martin    
21.6.2014 JUNIORSKÁ HÚLKA Chotěboř    
28.-31.8.2014 MS a ME v mažoretkovom športe Poreč, Croatia IMA, MWF  
28.-30.2014 MS v mažoretkovom športe Praha IFMS  
21.9.2014 O PELHŘIMOVSKÝ DUKÁT Pelhřimov VF baton  
27.9.2014 PREŠPORSKÝ POHÁR Bratislava VF a MF bat, pom, mix  
27.9.2014 SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA Nezamyslice VF a MF bat a pom  
11.11.2014 DŘEVOHOSTICKÁ MEADILE Dřevohostice malé formácie bat, pom, show  
11.11.2014 O SKLENĚNOU HÚLKU Nový Bor veľké formácie  
18.10.2014 MEMORIÁL JANKY JAKUBÍKOVEJ Púchov VF a MF bat, pom, mix  
18.10.2014 O BÍLOVECKOU KOČKU Bílovec VF a mini bat a pom  
25.10.2014 SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA Lanškroun VF a MF baton, pom  
26. 10.2014 O POHÁR ZE ZÁMKU Kolín  veľké formácie bat a pom  
15.11.2014 SABINOVSKÁ PALIČKA Sabinov    
29.11.2014 O FRYŠTÁCKE SRDCE Fryšták u Zlína VF a MF bat, VF a mini pom  
         

 

 

Kalendár akcií 2013

 

9.2. POHYB BEZ BARIÉR a DANCE STARS - semifinále (Detva)

        - súťaž, 3.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

2.3. STUDÉNECKÁ HÚLKA (Studénka)

        - nepostupová súťaž, 1.ročník, sóloformácie a miniformácie; viac info: www.studenecka-hulka.estranky.cz/

3.3. OSTRAVSKÝ POM POM (Ostrava)

        - súťaž, 6.ročník, veľké, malé a sólo formácie pom-pom

9.3. PODHOSTÝNSKY POHÁR (Bystřice pod Hostýnem)

        - súťaž, 3.ročník, malé a veľké formácie baton, pom-pom, show; viac info: podhostynskypohar.webnode.cz/

16.3. POHYB BEZ BARIÉR a DANCE STARS - semifinále (Žilina)

        - súťaž, 3.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

16.3. EXCELENT CUP 2013 (Dolní Benešov)

        - súťaž, veľké formácie baton a pom-pom

23.3. RADOTÍNSKY POHÁR 2013 (Praha)

        - nepostupová súťaž mažoretiek, malé a veľké formácie baton; www.mazoretky-radotinskypohar.cz/

23.3. STARS CUP 2013 (Ostrava)

        - nepostupová súťaž, 6.ročník, veľké formácie baton a pompom, viac info: starscup.blog.cz/

29.3. DANCE DĚČÍN (Děčín)

        - nepostupová súťaž pre veľké formácie baton

30.3. O POHÁR ZE ZÁMKU (Kolín)

        - nepostupová súťaž sólo a duo baton

13.4. POHYB BEZ BARIÉR a DANCE STARS - semifinále (Bratislava)

        - súťaž, 3.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

13.4. VŠETULSKÁ HÚLKA (Holešov)

        - súťaž, veľké formácie a miniformácie baton, veľké formácie pom-pom

20.4. O LITOVELSKÝ POHÁREK (Litovel)

        - súťaž, 3.ročník, miniformácie a veľké formacie baton a pom-pom, viac info:www.olitovelskypoharek.estranky.cz/

21.4. DETI FITNESS ANEB SPORTEM PROTI DROGÁM (Bratislava)

        - súťaž, semifinálové kolo, rôzne druhy tanca, viac info: www.detifitness.cz/

27.4. SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK SOBOTIŠTE (Sobotište)

        - súťaž, 3.ročník, malé a veľké formácie baton, pom-pom, mix, show;

        viac info: ocenumazoretiektaktiksobotiste.webnode.sk/

27.4. POHYB BEZ BARIÉR a DANCE STARS - semifinále (Košice)

        - súťaž, 3.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

11.5.. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Dubňany)

        - 1. ročník, postupová súťaž, finále, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

18.5. POHYB BEZ BARIÉR a DANCE STARS - finále (Bratislava)

        - súťaž, 3.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

18.5. O MÁJOVOU KORUNKU (Jemnice)

        - súťaž, 4.ročník, veľké formácie a miniformácie baton, rodičovské týmy

25.5. ZLATÁ PALIČKA (Galanta)

        - súťaž, 5.ročník, malé a veľké formácie baton, pom-pom, twirling

25.5. O STŘEVÍČEK Z POHÁDKOVÉ TELČE (Telč)

        - veľké formácie baton, freestyle

8.-9.6. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MAŽORETKOVOM ŠPORTE (Trenčín)

         - celoštátna kvalifikačná a postupová súťaž mažoretiek, 10. ročník

21.-23.6. HODONÍN 2013 PATŘÍ MAŽORETKÁM (Hodonín)

         - prehliadka mažoretiek

22.6. PREŠPORSKÝ POHÁR (Bratislava)

         - súťaž, 3. ročník, malé a veľké formácie baton a mix

22.6. O SKLENĚNOU HÚLKU(Kyjov)

         - súťaž, 2. ročník, miniformácie a veľké formácie baton a  veľké formácie pom-pom

29.6. PROSTĚJOVSKÁ MEDAILE (Prostějov)

         - súťaž, malé a veľké formácie baton, pom-pom, tanec s rekvizitou

14.9. TRENČIANSKA PALIČKA (Trenčín)

         - súťažná prehliadka mažoretkových súborov, 2. ročník, defilé a pódiové choreografie baton a pom-pom

28.9. SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA MAŽORETIEK (Němčice nad Hanou)

         - 6. ročník, veľké formácie a miniformácie baton, viac: www.dvehulky.cz/?text=295-prehlidka-mazoretek-nemcice-nad-hanou-2013

5.10.. O BÍLOVECKOU KOČKU 2013 (Bílovec)

        - 2. ročník, nepostupová súťaž klasických mažoretiek, malé a veľké formácie, viac: www.obiloveckoukocku.estranky.cz

12.10. MEMORIÁL JANKY JAKUBÍKOVEJ (Púchov)

         - súťaž, malé a veľké formácie pom-pom a show

12.10.. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Ivančice)

        - 2. ročník, postupová súťaž, základné kolo, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

12.10.. DŘEVOHOSTICKÁ MEDAILE (Dřevohostice)

        - 1. ročník, nepostupová súťaž, malé formácie baton a pompom, viac: www.dvehulky.cz/?text=297-drevohosticka-medaile-2013

2.11.. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Senica)

        - 2. ročník, postupová súťaž, základné kolo, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

2.11.. O FRYŠTÁCKÉ SRDCE (Fryšták, okres Zlín)

        - 1. ročník, veľké formácie baton, pompom, aerobik, miniformácie baton, viac: www.dvehulky.cz/?text=294-o-frystacke-srdce-2013

16.11. SABINOVSKÁ PALIČKA (Sabinov)

         - súťaž, malé a veľké formácie baton a mix

23.11.. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Dubňany)

        - 2. ročník, postupová súťaž, základné kolo, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

Kalendár akcií 2012

 

 

7.1. ,,JAK NA TO": Přípravný ročník I. (Brodek u Přerova)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

14.1. ,,JAK NA TO": Přípravný ročník I. (Blatná)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

4.2. ,,JAK NA TO": Taneční a pohybová prúprava I. (Hustopeče)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

11.2. ,,JAK NA TO": Taneční a pohybová prúprava I. (Brodek u Přerova)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

26.2. OSTRAVSKÝ POM POM (Ostrava)

        - súťaž, 5.ročník, veľké, malé a sólo formácie pom-pom

3.3. POHYB BEZ BARIÉR 2012 - semifinále (Bratislava)

        - súťaž, 2.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

10.3. PODHOSTÝNSKY POHÁR (Bystřice pod Hostýnem)

        - súťaž, 2.ročník, malé a veľké formácie baton a pom-pom, viac info: podhostynskypohar.webnode.cz/

10.3. EXCELENT CUP 2012 (Dolní Benešov)

        - súťaž, veľké formácie baton a pom-pom

17.3. RADOTÍNSKY POHÁR 2012 (Praha)

        - nepostupová súťaž mažoretiek, malé a veľké formácie baton

24.3. POHYB BEZ BARIÉR 2012 - semifinále (Košice/Prešov)

        - súťaž, 2.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

24.3. STARS CUP 2012 (Ostrava)

        - nepostupová súťaž, 5.ročník, veľké formácie baton a pompom, viac info: starscup.blog.cz/

31.3. O POHÁR ZE ZÁMKU (Kolín)

        - súťaž, 7.ročník, sólo, duo baton

5. a 6. 4. DANCE DĚČÍN (Děčín)

        - tanečná a mažoretková súťaž, 7.ročník, viac info na úvodnej stránke

7.4. O LITOVELSKÝ POHÁREK (Litovel)

        - súťaž, 2.ročník, miniformácie a veľké formacie baton a pom-pom, viac info:www.olitovelskypoharek.estranky.cz/

14.4. VŠETULSKÁ HÚLKA (Holešov)

        - súťaž, veľké formácie a miniformácie baton, veľké formácie pom-pom

14.4. SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK SOBOTIŠTE - malé formácie (Sobotište)

        - súťaž, 2.ročník, sólo,duo,trio, miniformácie, baton, pom-pom, minimix, tanec s rekvizitou,

        viac info: ocenumazoretiektaktiksobotiste.webnode.sk/

14.4. OSTRAVSKÁ HÚLKA (Ostrava)

        - súťaž, malá formácie baton, viac info na www.dvehulky.cz

29.4. DETI FITNESS ANEB SPORTEM PROTI DROGÁM (Bratislava)

        - semifinále tanečnej súťaže, www.detifitness.cz/

12.5. SÚŤAŽ AMATÉRSKYCH MAŽORETIEK / SAM (Ždánice)

         - finále súťaže, 2.ročník,velké aj malé formácie baton, pom-pom, mix www.sam-mazoretky.webgarden.cz/

19.5. O MÁJOVOU KORUNKU JEMNICE (Jemnice)

        - súťaž, 3.ročník

19.5. ZLATÁ PALIČKA (Galanta)

        - súťaž, 4.ročník, sólo, mini, skupiny baton a pom-pom, sólo a duo twirling

26.5. O STŘEVÍČEK Z POHÁDKOVÉ TELČE (Telč)

        - súťaž, veľké formácie baton

2.6. O SKLENĚNOU HÚLKU (Kyjov)

        - nepostupová súťaž formácií, 1. ročník, veľké formácie baton a pom-pom, miniformácie baton, hromadné formácie

2.-3.6. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MAŽORETKOVOM ŠPORTE (Sabinov)

         - celoštátna kvalifikačná a postupová súťaž, 9. ročník, veľké a malé formácie baton a pom-pom, miniformácie mix

9.6. POHYB BEZ BARIÉR 2012 - finále (Bratislava)

        - súťaž, 2.ročník, rôzne druhy tanca, viac info: www.pohybbezbarier.sk/

23.6. PREHLIADKA MAŽORETIEK (Prostějov)

        - súťažná prehliadka, 2.ročník, malé a veľké formácie baton, pom-pom, rekvizita, viac info: www.dvehulky.cz

22.9. TRENČIANSKA PALIČKA (Trenčín)

        - súťažný festival mažoretkových skupín, baton a pom-pom: pódiové formácie i defilé

29.9. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Ivančice)

        - 1. ročník, postupová súťaž, základné kolo, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

29.9. SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA MAŽORETIEK (Nezamyslice)

        - 5. ročník, defilé a pódiové formácie baton

6.10. O BÍLOVECKOU KOČKU (Bílovec)

        - 1. ročník, nepostupová súťaž klasických mažoretiek, malé a veľké formácie

13.10. PREŠPORSKÝ POHÁR (Bratislava)

         - súťaž, 2. ročník, malé a veľké formácie baton

27.10.-28.10. SEMINÁR PRE VEDÚCICH MAŽORETKOVÝCH SKUPÍN (Belušské Slatiny)

        - organizuje Asociácia mažoretkového športu Slovensko

3.11. MEDZINÁRODNÁ MAŽORETKOVÁ SÚŤAŽ IMC (Ivančice)

        - 1. ročník, postupová súťaž, základné kolo, rôzne disciplíny, viac: majorettes-imc.webnode.cz/

11.11.MAJSTROVSTVÁ MAŽORETKOVÝCH FORMÁCIÍ SEKCIE MAŽORETIEK SH ČR(Litoměřice)

         - veľké formácie baton, choreografie na povinnú a voliteľnú skladbu

17.11. SABINOVSKÁ PALIČKA (Sabinov)

         - medzinárodná nepostupová súťaž mažoretiek v malých a veľkých formáciách baton a mix

24.11. TWIRLINGOVÝ SEMINÁR (Bratislava)

        - organizujú Bratislavské mažoretky A&M s lektorkami z ČR

8.12. MEMORIÁL JANKY JAKUBÍKOVEJ (Púchov)

        - súťaž, veľké formácie a malé formácie pom-pom a show

8.12. TORNÁDO 2012 (Ostrava)

        - nepostupová súťaž mažoretiek a roztleskávačiek

 

 

 

Kalendár akcií 2011

 

23.1. ,,BATON LEVELS" - práca s paličkou (Ostrava)

        - seminár Mažoretkovej akadémie, viac info: krokodyl-ostrava.cz/Iva/iva.htm

19.2. ,,JAK NA TO" (Blatná)

        - workshop pre mažoretkový šport, viac info na úvodnej stránke

20.2. ,,JAK NA TO" (Blatná)

        - workshop pre mažoretkový šport, viac info na úvodnej stránke

26.2. OSTRAVSKÝ POM POM (Ostrava)

        - súťaž, 4.ročník, veľké a malé formácie pom-pom

5.3. PODHOSTÝNSKÝ POHÁR  (Bystřice pod Hostýnem)

         - súťaž, 1.ročník, veľké aj malé formácie baton

12.3. SEMINÁR TWIRLINGU (Bratislava)

        - Level1 a Level2, pozývajú Mažoretky TINA Bratislava, viac info: www.mazoretky.eu./

12.3. O LITOVELSKÝ POHÁREK  (Litovel)

         - súťaž, 1.ročník, veľké formácie baton aj pom-pom

19.3. O POHÁR ZE ZÁMKU (Kolín)

        - súťaž, 6.ročník, sólo, duo baton

2.4. SALTARE ORBIS 2011 + semifinále DETI FITNESS (Malacky)

        - súťaž, rôzne druhy tanca

2.4. STARS CUP 2011 (Ostrava)

        - súťaž, 4.ročník, veľké formácie baton aj pom-pom

10.4. VŠETULSKÁ HÚLKA (Holešov)

        - súťaž, veľké formácie a miniformácie baton, veľké formácie pom-pom

16.4. OSTRAVSKÁ HÚLKA (Ostrava)

        - súťaž, malá formácie baton, viac info na www.dvehulky.cz

7.5. SÚŤAŽ AMATÉRSKYCH MAŽORETIEK / SAM (Ždánice)

         - finále súťaže, 1.ročník,velké aj malé formácie baton, pom-pom, mix

21.5. POHYB BEZ BARIÉR (Bratislava)

        - súťaž, rôzne druhy tanca

21.5. O MÁJOVOU KORUNKU JEMNICE (Jemnice)

        - súťaž, 2.ročník, veľké a malé formácie baton, rodičovské tímy,viac info na www.dvehulky.cz

28.5. O STŘEVÍČEK Z POHÁDKOVÉ TELČE (Telč)

        - súťaž, veľké formácie baton

4.6. ZLATÁ PALIČKA (Galanta)

        - súťaž, 3. ročník nepostupovej súťaže v mažoretkovom športe, viac info www.mazoretky.biznisweb.sk/zlata-palicka/

17.-19.6. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MAŽORETKOVOM ŠPORTE (Púchov)

         - celoštátna kvalifikačná a postupová súťaž, 8. ročník, veľké a malé formácie baton a pom-pom, miniformácie mix

17.-19.6. HODONÍN PATŘÍ MAŽORETKÁM (Hodonín)

         - prehliadka, 5. ročník, formácie baton

25.6. SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK SOBOTIŠTE (Sobotište)

         - súťaž, malé formácie baton a pom-pom

2.7. PREŠPORSKÝ POHÁR (Bratislava)

         - súťaž, 1. ročník, malé a veľké formácie baton a miniformácie mix

10.7.-17.7. PRVÝ MAŽORETKOVÝ TÁBOR NA SLOVENSKU (Radava)

         - organizujú Mažoretky Isis v spolupráci s Mažoretkami Dixi

30.7.-5.8. LETNÉ SÚSTREDENIE PRE MAŽORETKOVÉ SÚBORY (Beskydy)

         - organizuje TOM Krokodýl Ostrava, Akadémia mažoretiek Ostrava, krokodyl-ostrava.cz/Iva/tabor.htm

10.9. MAŽORETKY V AKCII (Senica)

        -súťaž, malé formácie

17.9. VRBOVČIANSKY POHÁR (Vrbovce)

        -súťaž, 1.ročník ,veľké formácie, sólo, duo baton a pom-pom

17.9. NEZAMYSLICE PATŘÍ MAŽORETKÁM (Němčice nad Hanou)

        -nepostupová prehliadka mažoretiek, 4.ročník ,veľké formácie baton

17.9. TORNÁDO 2011 (Ostrava)

        -nepostupová súťaž mažoretiek a roztleskávačiek, viac info na www.dvehulky.cz/?text=205-nepostupova-soutez-tornado-2011

24.9. SÚŤAŽ AMATÉRSKYCH MAŽORETIEK / SAM(Ivančice)

        -základné kolo, 2.ročník ,veľké aj malé formácie baton, pom-pom, mix

8.10. SÚŤAŽ O CENU MAŽORETIEK TAKTIK SOBOTIŠTE (Sobotište)

         - nepostupová súťaž, 2. ročník, veľké formácie baton a pom-pom, show

15.10. O POHÁR MĚSTA HRANIC 2011 (Hranice)

        - nepostupová súťažná prehliadka, malé formácie baton a rekvizita, veľké formácie baton, pom-pom, twirling, viac info: www.dvehulky.cz/?text=211-o-pohar-mesta-hranic-2011

22.10. O POHÁR ZE ZÁMKU (Kolín)

        - súťaž, 6.ročník, miniformácie a veľké formácie baton

28.10. O POHÁR LANŠKROUNSKÉ KORUNY 2011(Lanškroun)

        - súťažná prehliadka, 3.ročník, veľké formácie a miniformácie baton

28.10. O CENU ANDRIA (Havířov)

        - 9.ročník; sólo, duo, malé formácie baton; sólo, duo tanec s paličkou, info: www.dvehulky.cz/?text=207-o-cenu-andria-2011

29.10. SÚŤAŽ AMATÉRSKYCH MAŽORETIEK / SAM (Žarošice)

         -základné kolo, 2.ročník ,veľké aj malé formácie baton, pom-pom, mix

19.11. SABINOVSKÁ PALIČKA (Sabinov)

         - medzinárodná priateľská nepostupová súťaž mažoretiek v malých a veľkých formáciách baton a mix

26.11. ZLATÁ HÚLKA (Hradec nad Moravicí)

         -2.ročník, malé formácie baton a pom-pom, info: www.dvehulky.cz/?text=210-zlata-hulka-2011

26.11. KOUZELNÁ HÚLKY (Ostrava)

         -nesúťažná prehliadka mažoretiek a roztlieskavačiek s workshopom; miniformácie a veľké formácie, info: www.dvehulky.cz/?text=209-kouzelne-hulky-2011

26.11. ,,JAK NA TO": Základy gymnastiky I. (Blatná)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

27.11. SEMINÁR: Choreografie malých formácií (Ostrava)

         - seminár Mažoretkovej akadémie info:www.dvehulky.cz/?text=218-27-11-2011-seminar-choreografie-malych-formaci

10.12. ,,JAK NA TO": Základy gymnastiky I. (Brodek u Přerova)

         - workshop pre mažoretkový šport info:www.jaknato-majoretsport.estranky.cz/

11.12. SEMINÁR: Choreografie pochodového defilé (Ostrava)

         - seminár Mažoretkovej akadémie info:www.dvehulky.cz/?text=219-11-12-2011-seminar-choreografie-pochodoveho-defile